Poslední díl - Seriál Krejzovi

Poslední díl - Seriál Krejzovi

Krejza se na své narozeninách stane dědečkem dvojčat, protože Bára porodí. A přijede Helena. Anna přemluví Leona, aby se přihlásil policii. Leon to udělá a zjistí se, že veškeré schůzky s Marešem nahrával. Policie má tedy dostatek důkazů, aby mohla Mareše nechat ve vazbě. Honza požádá Danku o ruku. A Danka řekne ANO.

Krejza má zase narozeniny. A prosí všechny, aby si odpustili veškerá překvapení. Chce především klid. Ale od rána dostává dárky. Od Zdeničky bábovku, na natáčení dort. Když vidí Kramperu, jak nese dort do ordinace, tak si myslí, že Petr něco tajně chystá. Dokonce se jde podívat, ale ke své úlevě zjistí, že to je dort pro Zdeniččinu kamarádku. Nakonec ale přece jen dostane pěkný dárek od Flanderky. Motorku, kterou mu zaplatil Pavel. A když je ke Krejzovi milosrdné nebe a spustí déšť a tím zamezí, aby udělal Čumpelík ohňostroj, je Krejza šťastný. Navíc se stane dvojnásobným dědečkem a přijede Helena. Bára se od rána necítí dobře, blíží se termín.

Anna má od rána frmol v bance, tak Báru požádá, aby pomohla s přípravou slavnostní večeře pro Krejzu. Báře pomáhá Aneta, a když se jí B8ra nezdá, tak ji zaveze do porodnice. Maso v troubě hlídá Lukáš a Vivien. Ale po chvíli přiveze Aneta Báru zpět, protože Báře se udělá dobře. A Bára zjistí, že Lukáš udělal z masa amarouny. Naštve se a rychle chce začít péct kuřata. Ty ale zase pokazí Flanderková s kamarádkami, protože je špatně vykostí. Konečně se chopí přípravy Anna, ale to už Báře praskne voda. Rychle volají sanitku, ale nestihnou jet do porodnice. Bára porodí na veterině Honzíka a Helenku. Anna přemluví Leona, aby se přihlásil polici. Leon to udělá a zjistí se, že veškeré schůzky s Marešem nahrával. Policie má tedy dostatek důkazů, aby mohla Mareše nechat ve vazbě. A díky Anně se z Leona stane spolupracující obviněný. A Ondřej splatí hypotéku z peněz, které mu vrátili z advokátní kanceláře. Nabídli mu sice místo, ale Ondra už nechce. Danka je svědkem toho, jak se k Sabině snaží dostat její bývalý milenec. Všechno pokazí „traktorista“, který se náhle objeví v rádiu. Tvrdí, že mu Sabina volala.

Sabina situaci vyhrotí, protože její milenec na ni kašle, když má jinýho. Sabina chce, aby Honza Danku vyhodil, protože je přesvědčená, že ona zavolala traktoristu. Danka pověří Páju, aby zjistil, kdo volala. A Pája usvědčí Kamila. Danka trvá na tom, že se musí Kamil přiznat. Ten to udělá na poradě a rovnou vyzná Sabině lásku. Ta ho pošle do háje. Když Danka pomáhá doma s přípravou slavnostní večeře, tak se objeví Honza a požádá ji o ruku. A Danka řekne ANO. Příběh se uzavírá.

Poslední díl Krejzovi online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz