98. díl - Seriál Krejzovi

98. díl Rodina nebo peníze - Seriál Krejzovi

Premiéra 24.10.2019

Danka zjistí, že se Honza bojí výšek, a donutí ho vylézt na horolezeckou stěnu. Tím se dostane jejich vztah opět na bod nula. Krampera přinesl králíka s velkými varlaty. Pavel si myslí, že má bruceliózu. Když rodina králíka sní, je Bára v panice, že přijde o dvojčata. Ale to se nestane, protože snědli jiného králíka. Za Ondrou přijela jeho máma. Chce po Luďkovi, aby jí podepsal papír, že se vzdává svého podílu ve firmě, kterou mají společně. Luděk to nakonec udělá a Ivanu vyhodí. Anna špatně nese, že se nestala ředitelkou. Ale nakonec se z toho vzpamatuje.

Honza je rád, že mu Danka zachránila milion (nekoupil víno v díle 97). Chce jí dát kytku, ale Danka nechce. Má pro Honzu jiný úkol. Chce, aby se lépe poznali, a proto ho požádá, aby jim o sobě něco prozradil. Honza sepíše pár věcí na papír a tím považuje věc za skončenou. Ale Danka najde papír a všimne si, že je na něm napsáno, že se Honza bojí výšek. Proto se rozhodne, že půjdou všichni na horolezeckou stěnu. Honza jde, nechce dát najevo, že se bojí výšek. Ale když ho Danka donutí vylézt na stěnu, tak to praskne. A Honza je pěkně naštvanej.

Pavel si všimne, že má zajíc, kterého přinesl Krampera velká varlata. Má podezření, že by to mohla být brucelioza. Okamžitě alarmuje Livii. Rozjíždí se velká akce, protože se ukáže, že Krampera dal ještě jednoho zajíce i Báře. A ta ho udělala všem k večeři. Pavel musí Báru informovat, protože Brucelioza je vážné onemocnění. Bára má strach, ale Pavel ji uklidňuje, ať zatím nic nepodniká, protože je stále v inkubační době a pokud se nemoc potvrdí, začne se léčit. Bára ale přesto řeší věc s Ivane (doktorem). Nakonec se ukáže, že zajíc, kterého Bára a ostatní snědli nakažený nebyl. Ondra, jeho bratr a otec řeší velký problém. Přijela totiž nečekaně Ondrova máma. Táta si nejdřív myslí, že je důvodem vážná nemoc. Ale nakonec se ukáže, že jim přijela oznámit, že se bude vdávat. A bere si Ondrova spolužáka ze základky.

Synové k mámě žádný vztah nemají a ona k nim taky ne, takže je jim to jedno, celá věc je spíš unavuje. Ale matka chce po Luďkovi, aby jí podepsal papír, že se vzdává svého podílu ve firmě, kterou mají společně. To už se Luděk naštve, nechce papír podepsat. Ale Ondra ho přemluví, ať podepíše. Aspoň od ní bude mít pokoj. Luděk to nakonec udělá a Ivanu vyhodí. Anna se začíná chovat podivně. Neprudí, nevaří, nechodí do práce, a dokonce se ani nehádá s Anetou. Ukáže se, že Anna prostě cítí křivdu, že se nestala ředitelkou. Petr má o Annu strach, aby neonemocněla. Nakonec za ní dorazí kolegyně z banky, která chce, aby zasáhla. Leon totiž chce udělat nějakou nekalost. Anna tomu zprvu nepřikládá význam, a kolegyni vyhodí. Pak jí to nedá a začíná jednat. Všechno se rázem do starých kolejí a je to zase Anna.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz