83. díl - Seriál Krejzovi

83. díl Kdo je kdo? - Seriál Krejzovi

Premiéra 3.9.2019

Helena věnuje na charitativní sbírku obraz, který věnoval Krejzovi jeho kamarád. Myslí si, že nemá žádnou cenu. Lukáš ji vyvede z omylu, má obrovskou cenu. Helena se Krejzovi přizná, ale ukáže se, že to nebyl originál. Ten půjčil Krejza svému kamarádovi na výstavu. Pavel vyprovokuje Petra, aby si konečně udělal řidičák na motorku. Petr ale u zkoušek zpanikaří a neudělá je. Pavel je udělá za něj. Jsou si podobní, takže nikdo nic nepozná. V rádiu panují obavy, že je chce Honza vyhodit. Dokonce se objeví nový moderátor zpráv! Honza ale nikoho vyhodit nechce. Jen přesune Kamila k Sabině a udělá z nich moderátorskou dvojici.

Helena s Bárou přispějí na charitativní sbírku. Bára věnuje něco ze svého podnikání a Helena se konečně „zbaví“ moderního obrazu, který namaloval Krejzův kamarád. Je to portrét Krejzovi bývalé lásky, tedy ženy, se kterou chodil před Helenou. Flanderková a ostatní ženy, které sbírku organizují jsou z darů nadšené. Jenže Luka zjistí, že malíř, který obraz namaloval je slavný a jeho práce se prodávají za miliony. Helena a Bára se snaží obraz získat zpět. A jde to těžko, protože Flanderková obraz přemaluje-má tvůrčí období a Flanderka jim ho nakonec prodá draho. Helena nakonec od Krejzy zjistí, že to nebyl originál. Ten si malíř vypůjčil na výstavu. Takže Helena investovala peníze zbytečně. Petr se nechá vyprovokovat Pavlem, aby si konečně udělal papíry na motorku.

Petr jízdy zvládne bravurně, ale testy mu dělají problémy. Když je neudělá ani podruhé tak hrozí, že přijde i o řidičák na auto. Pavel to zjistí a udělá testy za něho. Jsou si podobní, takže nikdo nic nepozná. Danka náhodou v pizzerii vyslechne hovor Honzy a nového moderátora zpráv, který bude do rádia nastupovat. Chce o tom informovat Páju, ale zapomene. Má dost práce v televizi. Jenže mezi tím začne být v rádiu dusno, Honza všechny dost dusí. Kamil a Tereza mají strach, že je Honza vyhodí. Tak jdou pro radu k Dance. Ta přes Ondru zjistí, že i kdyby je chtěl vyhodit, tak to tak snadné mít nebude. Mají smlouvy. Kromě Páji, který fakturuje. Nakonec se ukáže, že Honza zatím nikoho vyhodit nechce, nový moderátor zpráv sice opravdu nastoupí, ale Kamil bude moderovat pořad se Sabinou. Sabina je otrávená. Pavlovi přinese Zachová plnou krabici křečků. Pavel řeší, co s nimi? Ve specializovaných prodejnách je nechtějí a v ústavu taky ne. Nakonec je dá Viki do zookroužku a ještě tam dětem udělá přednášku.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz