8. díl - Seriál Krejzovi

8. díl Žihadla a detektivové - Seriál Krejzovi

Premiéra 25.9.2018

Bára dostala od Flanderkové za úkol, zajistit výzdobu na ples abiturientů. Má na to málo času a skoro žádné peníze. Pomáhá jí celá rodina.

Petr dostane podezření že Jaroš, s kterým c hodí Aneta, je ženatý. Anna si myslí že je to nesmysl a Petr pověří Zdeničku vyšetřováním. Sabina chce jet na dovolenou, ale Michal ji v tomto termínu nechce pustit. Sabina se rozhodne předstírat ztrátu hlasu. Na Krejzovic vile si udělali hnízdo vosy. Čumpelík se rozhodne je zlikvidovat. Mezi ním a vosama vzplane souboj na život a na smrt.

Školní výbor pořádá tradiční ples abiturientů. Flanderková, jako předsedkyně výboru, pověří Báru, zajištěním výzdoby. Ondra je přece bohatý právník a tak Damovi můžou výzdobu zasponzorovat. Bára nechce říct Flanderkové pravdu o jejich situaci. Flanderková by to určitě roznesla po celém městě. Teď se s tou výzdobou ale bude muset nějak vypořádat. A když už to bude vypadat, že se daří, vstoupí do děje Čumpelík. Petr dostane podezření, že Jaroš, který chodí s Anetou, je ženatý. Anna si zpočátku myslí, že je to blbost, ale Petr pověří Zdeničku vyšetřováním. Zdenička nepřinese dobré zprávy a Petr s Annou musí vymyslet. Jak s tou informací naložit. Aneta je v citlivém věku a tohle bude bolet…

Sabina by ráda jela na dovolenou, ale Michal ji nepustí. Tenhle termín si už mnohem dříve zablokovala Jana. A rádio vysílat musí. Sabina se nejdříve snaží najít za sebe náhradu, ale to neklapne. Sabina se rozhodne, že když nepojede ona, nepojede ani Jana. Předstírá ztrátu hlasu a sežene si i potvrzení od lékaře. Teď je na Dance s Pájou, aby Janě zachránili dovolenou. Na Krejzovic vile si udělali hnízdo vosy. Krejza je samozřejmě chce zlikvidovat, aby náhodou nepobodali děti. Petr rovnou volá do specializované firmy. Ti ale můžou přijet až za dva dny. To by asi ani nebyl problém. Problém, ale je, že si hnízda všimnul Čumpelík a vyhlásil mu boj na život a na smrt.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz