113. díl - Seriál Krejzovi

113. díl Past na zloděje - Seriál Krejzovi

Premiéra 17.12.2019

Mareš se setká s Ondřejem a oznámí mu, že se budou muset brzy vystěhovat. Tedy pokud mu nezaplatí částku, která je na směnce. Rodina řeší, co s tím. To zaslechne Čumpelík a spolu s Jarinem se do toho vloží. Unesou Leona a drží ho svázaného u Krejzů. Helena promluví s Leonem a rodině dá příkaz, aby pozvali Mareše na schůzku. Krejza s Ondřejem musí zařídit, aby u sebe měl směnku, a Anna přivede Leona a polici. To se stane, a když se Mareš před policií vymlouvá, že je směnka jeho, tak Leon prozradí, že si na směnce vždy dělá svoji značku. A tu Mareš nezná. To ho usvědčí z krádeže. Ale policie se zajímá i o Leona, Mareš totiž vypoví, že mu Leon dohazoval dlužníky, které Mareš vydíral. Krejzův dům je ale zachráněný. Pája přinese do rádia banány, ze kterých uteče pavouk. Všichni panikaří. Odmítají v tak nebezpečném prostředí pracovat. Honza tedy přivede svého kamaráda, který pavouka odchytí. Ale je to lest, kamarád si přinesl pavouka v krabičce z domu. Danka pak Honzovi vyčítá, že sice uklidnil situaci, ale nebezpečí pořád je, pavouk je stále někde v rádiu. A když někoho kousne, tak může umřít. Ale Honza zjistil, odkud byly ty banány, co přinesl Pája. A z té země žádný jedovatý pavouk nemohl přicestovat. To Danku uklidní.

Anna řeší, že Mareš ukradl Leonovi směnku. Mareš se setká s Ondřejem a nabízí mu, aby mu dal svůj podíl ve firmě. Když to Ondřej odmítne, tak mu oznámí, že se budou muset brzy vystěhovat. Tedy pokud mu nezaplatí částku, která je na směnce. Rodina řeší, co s tím. To zaslechne Čumpelík a spolu s Jarinem se do toho vloží. Unesou Leona a drží ho svázaného u Krejzů. To Krejzům nepomůže, protože mají strach. Kdyby se přišlo na to, že Leona unesli, šli by do vězení. Radí se s Helenou. Ta přikazuje, aby Leona přivedli za ní. Anna je velice skeptická, nerozumí tomu, co chce Helena s Leonem řešit. Helena promluví s Leonem, a rodině dá příkaz, aby pozvali Mareše na schůzku. Krejza s Ondřejem musí zařídit, aby u sebe měl směnku a Anna přivede Leona a polici. To se stane, a když se Mareš před policií vymlouvá, že je směnka jeho, tak Leon prozradí, že si na směnce vždy dělá svoji značku. A ti Mareš nezná. To ho usvědčí z krádeže. Ale policie se zajímá i o Leona, Mareš totiž vypoví, že mu Leon dohazoval dlužníky, které Mareš odíral.

Krejzův dům je ale zachráněný. Dagmar odjíždí se Slepičákem a Zdenička jí klade na srdce, aby vyřídila Slepičákovi, že se mu nemůže Krampera postarat o slepice, protože mu budou trhat zub. Jenže Dagmar to nevyřídí. A slepice potrhá nějaké zvíře. Hodně jich uhyne. Slepičák se u Petra dozví, že mu tu zprávu Dagmar nevyřídila. Petr vidí, že je Slepičák zamilovaný, když začne tvrdit, že za všechno může on, že mu to Dagmar říkala a on zapomněl. A tak si Petr Dagmar pozve a seřve ji. A Dagmar se následně přizná a koupí Slepičákovi nové slepice. Tím dojde i k usmíření mezi Dagmar a Petrem. A Slepičák má ze slepic radost. Pája přinese do rádia banány, ze kterých uteče pavouk. Všichni panikaří. Že je to jedovatý pavouk. Odmítají v tak nebezpečném prostředí pracovat. Honza pozve nejdřív jednoho odborníka, který tvrdí, že rozstříkal v rádiu látku, která pavouka zabije a lidem neublíží. Druhý den ale je pavouk zase viděn. A panika vzrůstá. Sabina hrozí stávkou. Honza tedy přivede svého kamaráda, který pavouka odchytí. Ale ej to lest, kamarád si přinesl pavouka v krabičce z domu. Danka pak Honzovi vyčítá, že sice uklidnil situaci, ale nebezpečí pořád je. Ten pavouk prostě je v rádiu. A když někoho kousne, tak může umřít. Ale Honza zjistil, odkud byly ty banány, co přinesl Pája. A z té země žádný jedovatý pavouk nemohl přicestovat.

To Danku uklidní. Bára dostala od Viki hrneček. Který vlastnoručně vyrobila. Jenže Ondra ho rozbije. Bára zorganizuje velkou akci na záchranu hrnečku, ale nakonec je jasný, že bude muset nějak vyrobit nový hrneček. Pomůže Aneta a její kamarád za velký peníze úplně stejný hrneček vyrobí. Viki nic nepozná a když vidí Flanderková, že z hrnečku Bára pije, tak je naštvaná. Její holky taky vyrobily příšerný hrnky. A když vidí, že z nich Bára pije, bude ona muset s Liborem taky. Viki je přešťastná.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz