1. díl - Seriál Krejzovi

1. díl Narozeninová překvapení - Seriál Krejzovi

Premiéra 2.9.2018

První díl nového komediálního seriálu. Televizní moderátor Jan Krejza má narozeniny a ze všeho nejvíc nenávidí narozeninová překvapení. Jeho čtyři zrzavé dcery se svými partnery mu ale každoročně nějaké to překvapení připraví.

Letos se sice rozhodnou tátu nemučit, ale život přináší překvapení sám o sobě. Honzův zeť Petr je veterinář a z ordinace mu v pravidelných intervalech uteče nějaké zvíře do rodinné vily. Jeho manželka Anna je rozhodnutá změnit od základu svůj život. Druhá z dcer Bára se zase se svým manželem Ondrou dostali do velkých finančních problémů a zbylé dvě dcery jsou jedna praštěnější než druhá. Korunu všemu ale nepochybně nasadí jejich vlezlý soused Čumpelík.

Krejza má narozeniny a rád by je jednou strávil v klidu. Přímo nenávidí narozeninová překvapení. Jeho čtyři dcery mu ale vždy nějaké uchystají. A kdyby náhodou ne, tak je tady ještě nevyzpytatelný soused Čumpelík a partneři jeho dcer. Tentokrát ho ale čekají úplně jiná překvapení, než si vůbec dokáže představit. Krejzova rodina, je totiž, tak trochu šílená… Petr Vymeš, je veterinář a manžel nejstarší Krejzovy dcery Anny. Dnes ale nemá svůj den. Od rána ho čekají samé katastrofy. Před rozzuřeným býkem musí prchnout na strom. Anna se chce rozvést, a když mu k ošetření přivedou tygra a medvěda z cirkusu, který právě projíždí městem, situace se mu poněkud vymkne z rukou…

Druhá Krejzová dcera Bára, má za manžela úspěšného právníka Ondru. Bydlí v luxusní vile v Praze a jejich děti chodí do soukromých škol a na drahé kroužky. Ondra ale omylem pošle peníze z advokátní úschovny na jiný účet. Peníze zmizí, neznámo kam. Ondru to stojí advokátní licenci, všechny úspory, chalupu na horách, ale i jejich vilu. Kde teď budou bydlet? Danka Krejzová – třetí dcera, je pořádně praštěná. Pracuje v lokálním rádiu, které sídlí v podkroví jejich vily a marně shání toho správného partnera. Její nejlepší kamarád je její kolega z práce Pája. Pája je gay a z rodiny mu zbyla už jen babička. Babička by se moc ráda dožila, vnukovy svatby. Pája je rozhodnutý babičce sen splnit. Jakou roli v tom bude hrát Danka? Nejmladší Cinda má pro tátu samozřejmě taky překvapení. Na tyhle narozeniny, Krejza jen tak nezapomene.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz